Analiza umowy kredytowej – pierwszy krok do uwolnienia się od kredytu frankowego

Analiza umowy kredytowej – pierwszy krok do uwolnienia się od kredytu frankowego

Kredyty frankowe od lat odbierają poczucie stabilności finansowej Polakom, którzy zostali wprowadzeni w błąd przez banki podczas zawierania umowy. Brak rzetelnych informacji i abuzywne przepisy mogą jednak stać się podstawą do odfrankowienia kredytu lub rozwiązania całej umowy. Jeżeli chcesz poznać dostępne możliwości, zdecyduj się na analizę umowy kredytowej w Krakowie. Może to być pierwszy krok do rozwiązania Twojego problemu!

Dlaczego warto zdecydować się na analizę umowy kredytowej w Krakowie?

Zanim przystąpisz do działań, które mają na celu uwolnienie Cię od nieuczciwego kredytu frankowego, dobrze się przygotuj. Przed udaniem się do sądu lub podpisaniem ugody z bankiem, oceń swoją sytuację. Pozwoli Ci na to analiza umowy kredytowej w Krakowie przeprowadzona przez prawników specjalizujących się w trudnych sprawach frankowiczów.

Podstawą do uzyskania korzystnego wyroku w sądzie są przede wszystkim abuzywne przepisy umów frankowych. Niejasne warunki spłaty kredytów i brak możliwości oszacowania wysokości kolejnych rat w pełni uzależnionych od kursu walut zostały uznane za wadliwe z punktu widzenia polskiego prawa. Oficjalna decyzja w tym zakresie zapadła w 2019 roku, gdy Sąd Najwyższy stwierdził sprzeczność postanowień umów kredytowych we frankach szwajcarskich z przepisami polskiego praw. Dzięki temu coraz więcej Polaków uwalnia się od nieuczciwych zobowiązań – udaje im się odfrankować kredyt lub całkowicie unieważnić umowę.

umowy frankowe kraków

Kancelaria Fojtik – analiza umowy kredytowej w Krakowie

Jeżeli poszukujesz doświadczonego prawnika, który może przeprowadzić dla Ciebie darmową analizę umowy kredytowej w Krakowie, zapoznaj się z ofertą Kancelarii Fojtik. Dzięki wiedzy i doświadczeniu tamtejszych prawników zyskasz cenne wskazówki na temat możliwości wynikających z zawartej przez Ciebie umowy z bankiem. Specjaliści starannie zapoznają się z treścią zapisów i na ich podstawie określą, jaką strategię najlepiej przyjąć, by było to dla Ciebie opłacalne. Wskażą, jakie są szanse na wygraną w procesie z bankiem lub doradzą postępowanie w przypadku ewentualnej ugody.

Powierzając analizę umowy kredytowej w Krakowie Kancelarii Fojtik, możesz podjąć współpracę także na dalszych etapach postępowania. Prawnicy będą już bardzo dobrze znali Twoją sytuację, dzięki czemu szybciej podpowiedzą najlepsze rozwiązania. Pomogą Ci z przygotowaniem niezbędnych dokumentów, okażą niezbędne wsparcie merytoryczne i będą reprezentowali Cię w sądzie.

Rozpocznij walkę o swoje prawa od analizy umowy kredytowej w Krakowie

Jeżeli chcesz skutecznie uwolnić się od problemów z kredytem frankowym, starannie przemyśl strategię działania. Zamiast godzić się od razu na ugodę z bankiem, poznaj swoje prawa i możliwości. Profesjonalna darmowa analiza umowy kredytowej w Krakowie pozwoli Ci świadomie podjąć decyzję i rozpocząć walkę w sądzie. Ze wsparciem doświadczonych prawników znacznie łatwiej będzie Ci poradzić sobie z procesem i odzyskać spokój finansowy. Podejmij działania już dzisiaj!

Jeśli poszukujesz profesjonalnej kancelarii, która wykonuje analizy umów kredytowych w Krakowie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy – Kancelaria Fojtik.

W ofercie znajdziesz wiele usług związanych m. in. z prawem cywilnym, prawem bankowym, pomocą z kredytami frankowymi czy nieruchomościami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *