gospodarka

IV Europejski Kongres Gospodarczy w maju 2012

Organizatorzy Europejskiego Kongresu Gospodarczego, podali do wiadomości termin tej ważnej w skali Europy imprezy biznesowej. Jej czwarta edycja odbędzie się w dniach od 14 do 16 maja 2012 roku. Miastem-gospodarzem Kongresu będą tradycyjnie Katowice. Zgodnie z informacjami Grupy PTWP, każda kolejna edycja Kongresu Gospodarczego cieszyła się coraz większą popularnością. Wiosną przyszłego roku do Katowic ma zawitać nawet sześć tysięcy gości.

W zbliżającym się Europejskim Kongresie Gospodarczym 2012 z pewnością nie zabraknie sesji i debat panelowych, poświęconych problemom i wyzwaniom gospodarki XXI wieku.

Przedstawicielom rządów, urzędnikom Unii Europejskiej, przedsiębiorcom oraz ludziom nauki z pewnością towarzyszyć będą licznie zgromadzone media. Europejski Kongres Gospodarczy 2011 był relacjonowany przez ponad 500 dziennikarzy, a jak zapewniają organizatorzy, ranga i prestiż tej międzynarodowej konferencji rośnie z każdą kolejną odsłoną. Nie pozostaje zatem nic innego jak trzymać kciuki za pomyślne zorganizowanie Kongresu. Będziemy informować o szczegółach przyszłorocznego Kongresu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *