prawo prosto

IV ogólnopolski zjazd cywilistów studentów

W dniach 18-19 kwietnia 2013 r. odbędzie się na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu IV Ogólnopolski Zjazd Cywilistów Studentów pod tytułem: „Prawo cywilne w świetle obecnej regulacji i pożądanych zmian w prawie. Czy czeka nas rewolucja?”, którego patronem medialnym został portal Prawo Prosto.pl.

Ogólnopolski Zjazd Cywilistów Studentów to jedna z największych, cyklicznych konferencji naukowych organizowanych przez studentów w Polsce. Idea tego projektu narodziła na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, gdzie w 2009 r. zorganizowano pierwszy zjazd.

Pomimo krótkiej historii spotkań opartych na tej formule, cieszą się już one ogromnym uznaniem i prestiżem w środowisku akademickim, co z resztą nie powinno dziwić. Jest to niepowtarzalna szansa na prezentację swoich poglądów dotyczących zagadnień prawa cywilnego oraz doskonała okazja do wspólnej dyskusji studentów reprezentujących najlepsze wydziały prawa w kraju.

Zaszczyt organizacji IV OZCS przypadł Studenckim Kołom Naukowym: Prawa Cywilnego i Rodzinnego, Prawa Handlowego, Prawa Medycznego LEX MEDICA, Prawa Rynku Kapitałowego oraz Postępowania Cywilnego, działającym na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Przez dwa dni tj. 18–19 kwietnia 2013 r. toruński wydział prawa będzie miał niezwykłą przyjemność gościć kilkunastu prelegentów z całej Polski, którzy będą mieli możliwość wygłoszenia swoich referatów, poglądów i przemyśleń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *