joomla

Joomla! Day – konferencja w Poznaniu

W dniach od 22 do 23 września 2012 r. w Poznaniu odbędzie się pierwsza w historii konferencja Joomla! Day. Skupia ono środowisko informatyków, programistów, ale i ludzi niezwiązanych bezpośrednio z IT, a tworzących swoje strony internetowe w oparciu o system Joomla!.

W promocję tego wyjątkowego wydarzenia zaangażowany jest nasz partner, portal Wspieram-Biznes.eu.

Z punktu tematyki, którą zajmuje się nasz portal warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, związanych z Joomla! Day. Po pierwsze, opanowanie podstaw tego systemu może przyczynić się do rozwinięcia oddolnych projektów internetowych poświęconych prawu, czy profesjonalnych katalogów branżowych. Co więcej, na samej konferencji nie zabraknie prelekcji i wykładów dotyczących zasad tworzenia dokumentacji i wycen stron internetowych. W dobie silnie rozwijającego się prawa własności intelektualnej chcemy zwrócić szczególną uwagę na ten aspekt funkcjonowania stron w Internecie.

Na konferencji wystąpią polscy i zagraniczni prelegenci, którzy mają już doświadczenie w konferencjach Joomla! Day. Takie odbywają się na świecie (Anglia, Niemcy, USA, Malezja, Indie) już od kilku lat i cieszą się rosnącą popularnością. Nie pozostaje zatem nic innego, jak trzymać kciuki za sukces organizatorów i zachęcić do udziału w tym wydarzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *