Jak nie zostać oskarżonym o plagiat?

Lista adwokatów w Łodzi do pomocy prawnej

Nasza kancelaria prawna jest tworzona przez doświadczonych specjalistów, którzy są zaangażowani w każdą prowadzoną sprawę. Z pasją i profesjonalizmem podchodzimy do swoich obowiązków, wiedząc jak istotny wpływ na życie naszych klientów mają podejmowane przez nas decyzje prawne. Dzięki doświadczeniu i wiedzy często osiągamy cele, jakimi nie może pochwalić się konkurencja.

Oto nasza lista adwokatów w Łodzi, którzy oferują pomoc prawną w Polsce i za granicą – https://kancelaria-kfk.pl/zespol/.

kancelaria adwokacka florczak keller

Adw. Katarzyna Florczak-Keller – wspólnik zarządzający

Pani adwokat ukończyła z wyróżnieniem aplikację sędziowską na terenie Sądu Apelacyjnego w Łodzi.

Po latach pracy w sądzie założyła własną kancelarię, specjalizującą się w zakresie prawa cywilnego, karnego i handlowego.

Adwokat Katarzyna Florczak Keller reprezentuje klientów w sprawach cywilnych oraz w szeroko ujętych kwestiach związanych z prawem kontraktów, prawem pracy, prawem przewozowym i karnym.

Prowadzi obsługę prawną w języku polskim, hiszpańskim i angielskim.

adwokat katarzyna florczak keller

Adw. Kamil Keller – wspólnik zarządzający

Adwokat Kamil Keller prowadzi sprawy w obrębie prawa handlowego, prawa nieruchomości i prawa budowlanego. Specjalizuje się również w prawie autorskim, egzekucjach oraz prawie podatkowym.

adwokat kamil keller

W trakcie wieloletniej kariery prowadził z sukcesem wiele spraw, w tym również te przed Sądem Najwyższym – głównie reprezentując klientów w zakresie prawa gospodarczego. Pan adwokat brał też udział w mediacjach przed Sądem Arbitrażowym w sprawach gospodarczych oraz w negocjacjach handlowych. W trakcie swojej kariery był też wykładowcą dla pośredników nieruchomości i zarządców nieruchomościami, reprezentując szeroko pojęte kwestie związane z prawem nieruchomości.

Cały czas tworzy publikacje związane z prawem budowlanym i autorskim.

Radca prawny Anna Wilk – partner

Pani Radca odpowiada za szeroko ujęte sprawy związane z prawem cywilnym i gospodarczym, w tym również prawem spadkowym, prowadzonymi egzekucjami, odszkodowaniami i postępowaniami administracyjnymi.

anna wilk

Magister prawa / Aplikant radcowski – Katarzyna Sosnowska

Pani Magister odpowiada za obsługę przedsiębiorstw w zakresie prawa cywilnego oraz podatkowego. W codziennej pracy przywiązuje uwagę do wszystkich detali, które mają wpływ na prowadzone postępowanie i od lat z zaangażowaniem i sukcesami reprezentuje klientów na gruncie tego prawa – także w trudnych, skomplikowanych i wielowątkowych sprawach.

Aplikant adwokacki Marek Kosmalski

Aplikant adwokacki Marek Kosmalski prowadzi sprawy głównie z zakresu odszkodowań, egzekucji, a także postępowań rejestrowych – głównie tych, które dotyczą rejestracji spółek.

Wszyscy specjaliści, oferujący pomoc prawną na terenie Łodzi od lat z zaangażowaniem rozwijają swoją wiedzę i angażują się nawet w trudne i wymagające sprawy. Dzięki zdobytemu wykształceniu, a przede wszystkim rzetelnej praktyce prawnej odnoszą sukcesy i z powodzeniem od lat realizują się na sali sądowej i poza nią. Oprócz prowadzenia spraw na bieżąco zajmują się też obsługą prawną w ramach bieżącej konsultacji co do wszystkich kwestii prawnych i biznesowych.

Naszych specjalistów wyróżnia profesjonalizm i kreatywność. Podejmujemy się prowadzenia spraw, których nie podjęłyby się inne biura i kancelarie i z powodzeniem oraz sukcesami reprezentujemy naszych klientów na salach sądowych i nie tylko.
Dzięki doskonałej znajomości prawnych i rynkowych uwarunkowań w obrębie prawa pracy oraz specyfiki prowadzenia działalności gospodarczej wybieramy najlepsze rozwiązanie w odniesieniu do konkretnych problemów prawnych, czego efektem są nasze rekomendacje i dobra opinia wśród byłych i obecnych klientów.

Od wielu lat z powodzeniem wspieramy naszych klientów w najtrudniejszych mementach w życiu lub karierze zawodowej, zachowując spokój i profesjonalizm. Oferujemy pomoc przedsiębiorcom z Polski i z zagranicy.

Oprócz pomocy prawnej stale przeprowadzamy również ekspertyzy, wydajemy opinie, udzielamy porad prawnych i prowadzimy konsultacje. Uczestniczymy w negocjacjach i mediacjach oraz oferujemy pomoc prawną i stałą obsługę prawną dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Oferujemy pomoc stałą, jak i doraźną w języku polskim, angielskim i hiszpańskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *