adwokat czy radca prawny jakie różnice

Jak odzyskać swoje należności?

Walka o odzyskanie swoich należności nie jest łatwa. Na szczęście zawsze można skorzystać z pomocy, jaką oferują prawdziwi profesjonaliści. Skuteczna windykacja należności to proces, w ramach którego firma windykacyjna korzysta z dostępnych, sprawdzonych i legalnych narzędzi odzyskiwania długu. Dzięki temu klient odzyskuje swoje środki, a widmo utraty płynności finansowej zostaje skutecznie oddalone.

Windykacja w praktyce

Działania windykacyjne są jasno zdefiniowane w przepisach prawa. Obejmują one czynności procesowe, prawne i faktyczne, których celem jest dojście do porozumienia z dłużnikiem i uzyskanie od niego żądanych środków. Nasza kancelaria oferuje nie tylko skuteczną windykację należności, ale też realizuje wszystkie powierzone jej zadania na koszt dłużnika. Dzięki temu podmiot, który chce odzyskać swoje należności, nie musi ponosić z tego tytułu dodatkowych kosztów. Oferujemy kompleksową i rzetelną pomoc z zakresu odzyskiwania należności i to niezależnie od sytuacji w jakiej aktualnie znajduje się dłużnik.

Co możemy zrobić?

Podejmowane przez nas działania dzielimy na dwa etapy. W ramach pierwszego z nich realizujemy usługi z zakresu działań przedsądowych. Oznacza to, że przygotowujemy wezwanie do zapłaty, wysyłamy je na adres dłużnika i komunikujemy się z nim w celu nakłonienia go do zwrotu środków. Jeśli mimo to środki dłużne nie wracają na konto wierzyciela, podejmowane są kolejne działania, w tym również takie, które są określane mianem windykacji twardej. Ich celem jest jest złożenie pozwu, reprezentowanie wierzyciela przed sądem, a także odzyskanie wszystkich zaległych środków za pośrednictwem Komornika Sądowego.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy kancelarią, która ma olbrzymie doświadczenie w zakresie odzyskiwania należności. Nasz zespół całkowicie za darmo przeanalizuje daną sprawę, a następnie podejmie decyzję co do dalszych działań. Co ważne, działamy w pełni profesjonalnie, wykorzystując całą naszą wiedzę. Tak skuteczna windykacja należności nie byłaby możliwa, gdyby nie indywidualne podejście do każdego klienta. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie kompleksowo odpowiedzieć na potrzeby osób, które powierzają nam swoje problemy. Rozumiemy, że przekazanie sprawy windykacyjnej kancelarii jest często bardzo trudne, ale jak długo można kredytować swojego dłużnika?

Podsumowując, skuteczna windykacja należności do nasza specjalność. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Chętnie pomożemy w odzyskaniu swoich należnych pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *