Prawo podatkowe w Łodzi

Prawo podatkowe w Łodzi – jaką kancelarię prawną wybrać?

Kancelaria Adwokacka Florczak Keller i Wspólnicy w Łodzi to profesjonalny podmiot gospodarczy, który specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prawa podatkowego. Naszym głównym celem pozostaje działanie zgodnie z interesem klienta i to niezależnie od rodzaju podejmowanej sprawy.

Podatki to nasza specjalność!

Główna nasza specjalizacja to prawo podatkowe. Łódź i okolice to miejsce, gdzie obsługujemy naszych klientów – https://kancelaria-kfk.pl/specjalizacje/prawo-podatkowe/. Naszą ofertę dotyczącą pomocy w zakresie przepisów tegoż prawa, kierujemy do przedsiębiorców z całej Polski. Jesteśmy podmiotem, który dokłada wszelkich starań, by skutecznie wspierać i reprezentować naszych klientów, również w sporach z organami podatkowymi państwa polskiego.

Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie na bieżąco rozwiązywać wszelkie problemy natury prawno – podatkowej, które pojawiają się w związku z prowadzeniem przedsiębiorstwa.

Z uwagi na fakt , że posiadamy kompleksową i zaktualizowaną wiedzę na temat bieżących regulacji prawnych, możemy (zgodnie z obowiązującym prawem) wybrać rozwiązania, które są najkorzystniejsze z punktu widzenia naszych klientów.

Prawo podatkowe – w czym możemy pomóc?

Choć zdecydowana większość naszych klientów to łódzkie firmy lokalne, to oferowane przez nas usługi prawne z zakresu prawa podatkowego, kierujemy do klientów z obszaru całej Polski. Mamy świadomość, że prawo podatkowe w Łodzi dotyczy dokładnie tych samych zagadnień, co w innych częściach Polski.

Dlatego chcemy Państwu pomóc głównie w zakresie:

  • podatku dochodowego od osób fizycznych oraz prawnych,
  • podatków VAT i podatków naliczanych przy czynnościach cywilnoprawnych,
  • podatku od nieruchomości, w tym również poprzez obsługę podatkową i prawną obrotu i zarządzania nimi,
  • prawa podatkowego w ujęciu międzynarodowym.

Pomoc prawna a państwowy organ podatkowy

Ofertę naszej kancelarii kierujemy również do tych podmiotów gospodarczych, które są na drodze postępowań podatkowych. Co ważne – pomagamy naszym klientom na każdym etapie takiego postępowania.

Wspieramy przedsiębiorców w sporządzaniu zażaleń do wyników kontroli skarbowych w firmach. Jesteśmy również specjalistami w przygotowaniu argumentacji dotyczącej postępowań sądowych i – jednocześnie – obsługujemy postępowania egzekucyjne i zabezpieczające w kontekście spraw dotyczących prawa podatkowego.

Profesjonalna pomoc z zakresu prawa podatkowego

W naszej kancelarii prawnej pracują zarówno adwokaci, jak również radcy prawni współpracujemy z doradcami podatkowymi i biurami księgowymi. Ze względu na specjalizację naszych pracowników i współpracowników w wielu różnych dziedzinach prawa, możemy kompleksowo pomóc naszym klientom. Mamy świadomość, że ich problemy związane z obowiązującymi przepisami prawnymi, nie ograniczają się stricte do prawa podatkowego, lecz również do wielu innych dziedzin prawa.

Oznacza to, że nasza skuteczność w kontekście uzyskiwania korzystnych decyzji podatkowych jest jeszcze większa, aniżeli w przypadku wielu innych, konkurencyjnych kancelarii, które nie specjalizują się w tak szerokim spektrum zagadnień prawnych.

Podsumowanie

Jesteśmy kancelarią, która pomoże Państwu w rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw związanych z prawem podatkowym. Możemy zagwarantować, że już od momentu rozpoczęcia współpracy, będziemy wywiązywać się z naszych obowiązków w sposób kompleksowy i profesjonalny.

Źródło: https://kancelaria-kfk.pl/
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 23, lok. 3
90-248 Łódź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *