kancelaria prawna

Kancelaria Prawna Markowski & Michałowski

Prawo dla przeciętnego „Kowalskiego” często jest niezrozumiałe, zawiłe, które prowadzi do różnych interpretacji oraz sporów. Dochodzenie swoich racji na własną rękę może okazać się trudne i czasochłonne. W tym celu powstały kancelarie prawne, których zadaniem jest chronić interesy danej strony. Profesjonalna pomoc i opieka prawna to podstawa, aby skutecznie dochodzić swoich racji. W tym celu powstała kancelaria prawna z miejscowości Gostyń z siedzibą główną w Poznaniu.

Pomoc prawna w branży TSL

Kancelaria prawna oferuje pomoc prawną dla partnerów biznesowych, a także osób prywatnych na terenie całej Polski. Prawnicy świadczą usługi reprezentowania klienta przed organami sprawiedliwości. Filarem działalności KPMM jest branża TSL – prawo w transporcie.

kancelaria prawna markowski michałowski

Jak wynika z aktualnych badań aż 46% osób ankietowanych jest zdania, że gigantycznym zagrożeniem ograniczającym rozwój transportu drogowego jest zmienność przepisów, które są niejasne. Nieco mniejszym, ale równie palącym problemem jest brak odpowiedniej ilości kierowców na polskim rynku. Prognozuje się, że w Polsce nadal brakuje około dodatkowych 100 000 kierowców.

Zajmijmy się jednak branżą TSL. Prawo przewozowe posiada wiele niezrozumiałych zapisów. Nieznajomość prawa szkodzi, a niepoprawna interpretacja prowadzi do sporów.

Kancelaria prawna Markowski & Michałowski świadczy kompleksową opiekę prawną w branży transportu i logistyki.

Wielu kontrahentów zazwyczaj pyta o cenę całościowej opieki prawnej w branży TSL. Nie da się jednoznacznie wskazać, ile będzie kosztować taka usługa. Cena zależy od charakteru i stopnia trudności sprawy.

Oferta kancelarii prawnej Markowski & Michałowski dotyczy wielu fundamentalnych gałęzi prawa począwszy od obsługi z zakresu windykacji należności, profesjonalną opiekę nad porządkiem zawierania kontraktów, począwszy od opracowania projektu, harmonogramu, przygotowania wzorów umów o współpracę.

Prawnicy z KPMM specjalizują się w prawie karnym, prawie pracy czy prawie budowlanym. Kancelaria prawna reprezentuje klienta w sprawach karnych, świadczy doradztwo prawne dla korporacji, reprezentuje klienta w sporach dotyczących odszkodowań, ubezpieczeń, prawa pracy czy nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *